Celní deklarant (práce v rámci povolení AEOF); Uhříněves

ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

Pro našeho klienta, firmu s významným přesahem svých aktivit do celého světa, obsazujeme pracovní pozici Celní deklarant (práce v rámci povolení AEO, nejvyšší stupeň F).

Společnost má několik poboček v České republice a na Slovensku.

Místo výkonu práce: Uhříněves (okres Praha).

Zaměstnavatel: významná společnost na mezinárodním zasílatelském trhu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Komplexní správa celních dokladů a komunikace s příslušnými orgány veřejné správy.

Vystavování celních dokladů.

Kontrola přepravních dokladů.

Ověřování správnosti deklarovaných zásilek.

Kontrola dodržování celních předpisů.

Vedení evidence a archivace celních dokladů. Ověřování správnosti.

Vystavování a evidence faktur.

Zajištění odbavení zásilky na celním úřadu.

Sledování zásilek.

Jednání s příslušnými úřady veřejné správy.

Komunikace s obchodními partnery.

Zpracování objednávek obchodních partnerů.

Příprava pravidelných zpráv a výkazů (reporting).

POŽADAVKY

Min SŠ vzdělání.

Praxe, dovednosti a znalosti pro výkon této pozice:

  • komplexní zajišťování celního řízení včetně zajišťování formalit na celním úřadu;
  • zastupování před orgány celní a finanční správy v souvislosti s celním řízením;
  • kontrola dodržování celních předpisů;
  • vystavování celních dokladů;
  • administrace celních formalit;
  • velmi dobrá orientace v celních a souvisejících daňových předpisech;
  • vyřizování reklamací k propuštění zboží do celních režimů;
  • zkušenosti s povolením AEO, nejvyšší stupeň F.

Znalost AJ na aktivní komunikativní úrovni podmínkou.

Ochota pracovat a učit se nové věci.

Bezúhonnost a spolehlivost.

Samostatnost.

Uživatelská znalost práce na PC, MS Office.

NABÍDKA

Hlavní pracovní poměr, plný úvazek.

Perspektiva velmi dobře nastavených vzájemných vztahů a dlouhodobého pracovního poměru.

Rodinné prostředí.

Zázemí prosperující společnosti.

Férové a otevřené jednání.

Nadstandardní finanční ohodnocení.

Firemní benefity.

Nástup možný dohodou.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s aktuální fotografií na uvedený kontakt.

Výběrový pohovor se uskuteční nejprve v telefonické podobě, následně v Uhříněvsi nebo na dohodnutém místě v Praze.

Předvýběr vhodných kandidátů realizuje personálně poradenská společnost ETHIC HR.

Firma: ETHIC HR, s.r.o.

Kontakt: Bc. Markéta Schmidtová

Telefon: +420 602528327

Kód: id858

Místo práce: Uhříněves

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé