OPERÁTOR CALL CENTRA - PÉČE O ZÁKAZNÍKY

ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

V rámci společnosti Levny cz s.r.o. (webový integrátor) hledáme dva další kolegy / kolegyně na pozice OPERÁTOR CALL CENTRA - PÉČE O ZÁKAZNÍKY.

Webové stránky: www.levny.cz.

Místo výkonu práce: Chrudim.

Profil společnosti:

Ryze česká společnost.

Orientace na úspory zákazníků.

Výborný servis.

Kvalitní alternativa vůči tržním dominantním společnostem.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Telefonická a případně e-mailová komunikace se zákazníky společnosti.

Zákaznický servis pro stávající zákazníky, nabídka dalších produktů.

Sjednávání schůzek obchodním zástupcům.

Vyřizování dotazů a požadavků zákazníků (porovnání služeb na trhu, výhody a nevýhody, sazby, tarify, …).

Spolupráce s dalšími úseky společnosti.

Práce s firemním informačním systémem.

POŽADAVKY

Přirozeně kultivované komunikační dovednosti.

Zájem o zákazníka a jeho spokojenost, profesionální přístup.

Trpělivost a důslednost.

Odpovídající pracovní nasazení.

Dovednost hledat a nalézat řešení.

Alespoň základní zkušenosti z péče o zákazníky podmínkou.

Zájem o tuto oblast.

Ochota k učení.

Předchozí obchodní a prodejní dovednosti výhodou, ne podmínkou.

Uživatelská znalost práce s PC, MS Office.

NABÍDKA

Motivující mzdové ohodnocení složené z fixní a prémiové složky.

Komplexní zaškolení a odborné vedení.

Možnost dalšího vzdělávání a osobnostního rozvoje.

Firma preferuje spolupráci na ŽL, ale lze i HPP - pracovní smlouva. V případě vybudování oboustranné důvěry možnost zaměstnaneckého poměru.

Lze uvažovat o částečném pracovním úvazku - střídání na dopolední / odpolední směnu.

Vše je o domluvě.

Nástup možný již v průběhu června/července 2020.

Oslovila-li Vás naše nabídka a chcete se ucházet o tuto práci, zašlete nám svůj životopis na v inzerci uvedený kontakt.

Tento předvýběr vhodných uchazečů realizuje společnost ETHIC HR.

Firma: ETHIC HR, s.r.o.

Kontakt: Bc. Markéta Schmidtová

Telefon: +420 602528327

Kód: id845

Místo práce: Chrudim

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé